Poznaj nas bliżej

O nas

SideCode powstało z zamiłowania do świata IT, stanowimy młody a zarazem doświadczony zespół ludzi gotowych do podjęcia współpracy właśnie z Tobą. Pomysł powstania agencji zrodził się po wielu latach gdzie współpracowaliśmy razem przy różnorakich projektach. Każda z osób tworząca projekt ma za sobą wieloletnie doświadczenie w branży, wykonujemy zlecenia dla wielu branży co czyni nasze usługi bardziej uniwersalnymi. Wybierając nas jako wykonawcę zyskujesz kompleksowe usługi, więc nie musisz się martwić że Twój projekt będzie musiało wykonywać kilka firm, posiadamy rozbudowane zaplecze techniczne które sprawia że największe zlecenie nie stanowi dla nas problemu.

SideCode - Agencja Interaktywna - O nas
Emerson Anderson
Creative Heads Inc.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco

Jeniffer Burns
Creative Heads Inc.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco

Co o nas mówią?

Opinie

Często po zakończeniu projektu dla Ciebie prosimy o wystawienie opinii na temat wykonanej usługi, pomagają nam one w rozwoju agencji, a także są dla nas największym znakiem zadowolenia z pracy wykonanej dla Ciebie. Jesteśmy wdzięczni za udzielenie każdej oceny, ważna jest dla nas pozytywna opinia ale i również konsekwentna krytyka, jeśli możemy coś poprawić oczywiście możesz to napisać. 

 

Zacznij działać z nami!

Każdą współpracę rozpoczynamy rozmową wstępną, możemy ją prowadzić mailowo, bądź telefonicznie, to od Ciebie zależy jaką drogę preferujesz. Na tym etapie ustalamy szczegóły projektu, jeśli nie do końca masz na niego pomysł bez obaw pomożemy dobrać najskuteczniejsze rozwiązanie. Na tym etapie wszelkie zmiany w projekcie są możliwe.

Po przejściu pierwszego  kroku przychodzimy do wyceny zlecenia na którą również masz wpływ! Możesz wynegocjować z nami dogodną cenę, jesteśmy otwarci na propozycje z Twojej strony. Gdy stawka za projekt zostanie ustalona wypisujemy umowę na której zostają zawarte wszystkie informacje dotyczące zlecenia (specyfikacja) oraz warunki współpracy. Wystawiamy również fakturę zaliczkową bądź całościową w zależności od wielkości zlecenia i ustaleń do jakich dojdziemy drogą konwersacji.

Gdy sprawy formalne zostaną załatwione oraz jeśli materiały zostaną przesłane (jeśli wymagane) przechodzimy do realizacji zlecenia, możesz monitorować postęp prac, w przypadku stron internetowych oraz sklepów internetowych udostępniamy dostęp LIVE gdzie możesz sprawdzać na bieżąco jak idzie nam Twój projekt. Jeżeli chodzi o projekty graficzne możesz poprosić o przesłanie aktualnego stanu prac, osoba odpowiedzialna za projekt powinna w ciągu 24 godzin przesłać zrzut ekranu z aktualnym statusem Twojego zlecenia.

Po zakończeniu prac nad projektem przesyłamy go do sprawdzenia, na tym etapie możesz wprowadzić poprawki do naszej pracy jeśli będą one wymagane. Jeśli praca zostanie zaakceptowana wprowadzenie dalszych zmian będzie wiązało się z dodatkowymi kosztami uzależnionymi od wielkości modyfikacji, czasem zdarza się również, że jeśli jest to drobna poprawka taka jak literówka bądź coś podobnego zmienimy to dla Ciebie za darmo.

Gdy projekt zostanie przez Ciebie zaakceptowany z naszej strony udzielamy gwarancji na okres 3 miesięcy od daty wydania zlecenia gdzie zobowiązujemy się do naprawy ewentualnych błędów powstałych na etapach produkcji. W cenie projektu oferujemy również pomoc techniczną ważną 12 miesięcy od dnia zakończenia zlecenia. Gwarancja jak i pomoc techniczna posiada możliwość przedłużenia na Twoje życzenie, koszt przedłużenia ustalany jest indywidualnie.

jak przebiega współpraca
SideCode - Agencja Interaktywna - Podejmij współpracę

Zapraszamy do współpracy!

Zrób pierwszy krok

Zainteresowała Cię nasza oferta? Napisz do nas i skorzystaj z BEZPŁATNEJ wyceny Twojego projektu, ustalimy szczegóły i jeśli będą one dla Ciebie odpowiednie przejdziemy do wspólnego działania, w formularzu kontaktowym wybierz formę prowadzenia konwersacji najbardziej dogodnej dla Ciebie. 

Formularz kontaktowy znajdziesz na podstronie „Kontakt„. 

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.